Misjonarki Chrystusa Króla

Misjonarki Chrystusa Króla 2 stycznia 2010 wyświetleń: 24343

Misjonarki Chrystusa Króla

„Na wychodźstwie polskie dusze giną” ; „Idźcie i miłością swoją rozpalajcie świat”. Spalajcie się dla sprawy Chrystusa. (O. Założyciel)

Szczególnie umiłowaną nam częścią Chrystusowego Kościoła są polscy Emigranci. Dla nich to opuszczamy swoją Ojczyznę i idziemy, przez lądy i oceany, wszędzie tam, gdzie biją polskie serca.
Kraje znane nam dotąd z lekcji geografii, stają się naszymi. Przestają istnieć granice i kontynenty. Bierzemy w posiadanie obcą nam ziemię, po to, by oddać ją Bogu przemienioną. Mocą naszej modlitwy, ofiary i służby, zasiewamy wokół siebie ziarno Chrystusowego Królestwa, Bogu samemu zawierzając czas jego wzrostu. Stajemy na drogach naszych braci jak drogowskazy, wskazujące kierunek do prawdziwego szczęścia.

Jako Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, chcemy wołać razem z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, do naszych braci zarówno w Polsce jak i na obczyźnie: „nie bójcie się żyć dla Miłości”, bo Bóg jest Miłością, Miłością uczłowieczoną i bez przerwy obecną w dziejach świata i dziejach każdego człowieka. Nie zapominajcie też o swoich korzeniach, tradycjach i wierze ojców, z której wyrośliście.

Link do Strony Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla

ost. aktualizacja: 2010-01-04